EXD450SMV
- Артикул производителя:
- EXD450SMV
- Краткое описание:
- RF ANT 460MHZ WHIP STR SMV CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 460MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 450MHz ~ 470MHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 3.880" (98.55mm)