ANT-2.4-FPC-LH50UF
- Артикул производителя:
- ANT-2.4-FPC-LH50UF
- Краткое описание:
- ANT 2.4 FPC 45X7 50MM CBL UFL
- Antenna Type :
- PCB Trace
- Applications :
- Bluetooth, ISM, Wi-Fi, Zigbee™
- Features :
- Cable - 50mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.45GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- 6.1dBi
- Height (Max) :
- 0.004" (0.10mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 2 W