1001435M0-AA10L0150
- Артикул производителя:
- 1001435M0-AA10L0150
- Краткое описание:
- ANTENNA ASSY, WLAN 150
- Features :
- Cable - 150mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4425GHz, 5.5GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.485GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
- Height (Max) :
- 0.382" (9.70mm)
- Power - Max :
- 500 mW