GW.17.07.0250E
- Артикул производителя:
- GW.17.07.0250E
- Производитель/Бренд:
- Taoglas Limited
- Краткое описание:
- GW.17 2.4GHZ TERMINAL ANTENNA, I
- Производитель :
- Taoglas Limited
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Tilt
- Applications :
- Features :
- Cable - 250mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.45GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- 2.7dBi
- Height (Max) :
- 4.433" (112.60mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 2 W