ETRAB1500
- Артикул производителя:
- ETRAB1500
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 153MHZ DOME NMO BASE MT
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Dome
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 153MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 150MHz ~ 155MHz
- Gain :
- 0dB
- Height (Max) :
- 2.375" (60.32mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Base Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 60 W