TRA9023N
- Артикул производителя:
- TRA9023N
- Краткое описание:
- OMNI PH NMO 902-928MHZ
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 902MHz ~ 915MHz
- Height (Max) :
- 2.700" (68.58mm)
- Power - Max :
- 100 W