GW.22.5151W
- Артикул производителя:
- GW.22.5151W
- Производитель/Бренд:
- Taoglas Limited
- Краткое описание:
- 5DBI 2.4GHZ DIPOLE ANTENNA RP-SM
- Производитель :
- Taoglas Limited
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz, 2.45GHz, 2.5GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- Gain :
- 4.64dBi
- Height (Max) :
- 9.252" (235.00mm)
- Ingress Protection :
- IP67
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 3
- Power - Max :
- 10 W