AMCA52-2R540G-S1F-T
- Артикул производителя:
- AMCA52-2R540G-S1F-T
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- RF ANT 2.5GHZ CHIP SOLDER SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Chip
- Applications :
- WiMax™, WLAN
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.5GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.44GHz ~ 2.64GHz
- Gain :
- 2.5dBi
- Height (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 3 W