VG1060NM18I-MK
- Артикул производителя:
- VG1060NM18I-MK
- Производитель/Бренд:
- Antenna Technologies Limited Company
- Краткое описание:
- 1060 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT
- Производитель :
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Applications :
- Features :
- Cable - 457.2mm
- Frequency (Center/Band) :
- 1.06GHz
- Frequency Group :
- Frequency Range :
- 1.03GHz ~ 1.09GHz
- Gain :
- Height (Max) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 50 W