BMOY4705
- Артикул производителя:
- BMOY4705
- Производитель/Бренд:
- PCTEL, Inc.
- Краткое описание:
- RF ANT 491MHZ YAGI N TYPE F POLE
- Производитель :
- PCTEL, Inc.
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Yagi, 5-Element
- Applications :
- ISM, LoRa, LPWAN
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 491MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 470MHz ~ 512MHz
- Gain :
- 9dBd
- Height (Max) :
- 34.000" (863.60mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Pole Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 150 W