TRAB4103P
- Артикул производителя:
- TRAB4103P
- Краткое описание:
- RF ANT 420MHZ DOME N FEM PAN MT
- Frequency (Center/Band) :
- 420MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 410MHz ~ 430MHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 4.135" (105.03mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Power - Max :
- 100 W