TRA4500NP
- Артикул производителя:
- TRA4500NP
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Laird
- Краткое описание:
- RF ANT 460MHZ DOME N FEM PAN MT
- Производитель :
- TE Connectivity Laird
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Dome
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 460MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 450MHz ~ 470MHz
- Gain :
- 3dBi
- Height (Max) :
- 3.400" (86.36mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 150 W