WLP.2450.50.6.A.08
- Артикул производителя:
- WLP.2450.50.6.A.08
- Производитель/Бренд:
- Taoglas Limited
- Краткое описание:
- WI-FI OMNIDIRECTIONAL CP 50MM SI
- Производитель :
- Taoglas Limited
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- Wi-Fi
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.45GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- 3.17dBi, 3.46dBi, 2.98dBi
- Height (Max) :
- 0.252" (6.40mm)