ISMP.915.35.6.A.02
- Артикул производителя:
- ISMP.915.35.6.A.02
- Производитель/Бренд:
- Taoglas Limited
- Краткое описание:
- ISM 915MHZ PATCH ANTENNA (35*35*
- Производитель :
- Taoglas Limited
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- ISM, LoRa, Sigfox
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- Gain :
- 2.51dBi
- Height (Max) :
- 0.236" (6.00mm)