ANT-W63-FPC-SAH100M4
- Артикул производителя:
- ANT-W63-FPC-SAH100M4
- Краткое описание:
- ANT WIFI6/6E FPC SQR 100MM MHF4
- Antenna Type :
- Flat Patch
- Applications :
- 802.11b/g/-c/ax, Bluetooth, ISM, U-NII, Wi-Fi, Zigbee™
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.45GHz, 5.5225GHz, 6.5375GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.895GHz, 5.95GHz ~ 7.125GHz
- Gain :
- 0.6dBi, 7.2dBi, 6.3dBi
- Height (Max) :
- 0.004" (0.10mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 3
- Power - Max :
- 2 W