ANT-433-CW-HWR-RPS
- Артикул производителя:
- ANT-433-CW-HWR-RPS
- Краткое описание:
- RF ANT 433MHZ WHIP TILT RP-SMA
- Antenna Type :
- Whip, Tilt
- Applications :
- Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 433MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 418MHz ~ 448MHz
- Gain :
- 1.1dBi
- Height (Max) :
- 5.591" (142.00mm)