ANT-315-CW-HW-SMA
- Артикул производителя:
- ANT-315-CW-HW-SMA
- Краткое описание:
- RF ANT 315MHZ WHIP STR SMA MALE
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 315MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 304MHz ~ 325MHz
- Gain :
- 0dBi
- Height (Max) :
- 4.724" (120.00mm)