ANT-418-CW-RH
- Артикул производителя:
- ANT-418-CW-RH
- Краткое описание:
- RF ANT 418MHZ WHIP STR RP-SMA ML
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 418MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 413MHz ~ 423MHz
- Gain :
- -6.7dBi
- Height (Max) :
- 2.008" (51.00mm)