ANT-433-OC-LG-SMA
- Артикул производителя:
- ANT-433-OC-LG-SMA
- Краткое описание:
- 433MHZ TILT/SWIV DIPOLE WHIP SMA
- Antenna Type :
- Whip, Tilt
- Applications :
- ISM, LPWA
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 433MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 430MHz ~ 435MHz
- Gain :
- 0.7dBi
- Height (Max) :
- 7.620" (193.50mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 10 W