ANT-868-CW-RCL-SMA
- Артикул производителя:
- ANT-868-CW-RCL-SMA
- Краткое описание:
- 868MHZ RGHT ANG DIPOLE WHIP SMA
- Antenna Type :
- Whip, Right Angle
- Applications :
- ISM, LPWA
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 868MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 862MHz ~ 876MHz
- Gain :
- 4.1dBi
- Height (Max) :
- 3.846" (97.70mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 5 W