ANT-2.4-CW-RCL-SMA
- Артикул производителя:
- ANT-2.4-CW-RCL-SMA
- Производитель/Бренд:
- Linx Technologies Inc.
- Краткое описание:
- 2.4GHZ RGHT ANG DIPOLE WHIP SMA
- Производитель :
- Linx Technologies Inc.
- Категория товара :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Right Angle
- Applications :
- 802.15.4, Bluetooth, General ISM, WiFi
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.485GHz
- Gain :
- 2.3dBi
- Height (Max) :
- 3.846" (97.70mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 5 W