ANT-916-PW-QW
- Артикул производителя:
- ANT-916-PW-QW
- Краткое описание:
- RF ANT 916MHZ WHIP STR CAB PAN
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
- Features :
- Cable - 216mm
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 865MHz ~ 965MHz
- Gain :
- 1.8dBi
- Height (Max) :
- 3.150" (80.00mm)