AMFW-7S-10951275-80-TRF2
- Артикул производителя:
- AMFW-7S-10951275-80-TRF2
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - LOW NOISE SATCOM
- Current - Supply :
- 190mA
- Frequency :
- 10.95GHz ~ 12.75GHz
- Gain :
- 60dB
- P1dB :
- 10dBm
- RF Type :
- SatCom
- Test Frequency :
- 10.95GHz ~ 12.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V