AMFW-5S-10001500-250
- Артикул производителя:
- AMFW-5S-10001500-250
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - LOW NOISE SATCOM
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 10GHz ~ 15GHz
- Gain :
- 30dB
- P1dB :
- 15dBm
- Test Frequency :
- 10GHz ~ 15GHz
- Voltage - Supply :
- 15V