AMFW-5S-12201275-100
- Артикул производителя:
- AMFW-5S-12201275-100
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - LOW NOISE SATCOM
- Current - Supply :
- 130mA
- Frequency :
- 12.2GHz ~ 12.75GHz
- Test Frequency :
- 12.2GHz ~ 12.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V