AMFW-5S-10951220-70
- Артикул производителя:
- AMFW-5S-10951220-70
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - LOW NOISE SATCOM
- Current - Supply :
- 130mA
- Frequency :
- 10.95GHz ~ 12.2GHz
- Test Frequency :
- 10.95GHz ~ 12.2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V