AMFW-5S-07250775-45-N-TRF
- Артикул производителя:
- AMFW-5S-07250775-45-N-TRF
- Производитель/Бренд:
- L3 Narda-MITEQ
- Краткое описание:
- AMPLIFIER
- Производитель :
- L3 Narda-MITEQ
- Категория товара :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 7.25GHz ~ 7.75GHz
- Gain :
- 40dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- P1dB :
- 10dBm
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- SatCom
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 7.25GHz ~ 7.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V