AMF-4F-18002650-90-23P
- Артикул производителя:
- AMF-4F-18002650-90-23P
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Current - Supply :
- 400mA
- Frequency :
- 18GHz ~ 26.5GHz
- Gain :
- 20dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 9dB
- P1dB :
- 23dBm
- Test Frequency :
- 18GHz ~ 26.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V