AMF-4D-00100200-17-25P
- Артикул производителя:
- AMF-4D-00100200-17-25P
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Current - Supply :
- 450mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Gain :
- 42dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.7dB
- P1dB :
- 25dBm
- RF Type :
- General Purpose
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V