AMF-3F-18002650-60-20P
- Артикул производителя:
- AMF-3F-18002650-60-20P
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 18GHz ~ 26.5GHz
- Gain :
- 13dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 6dB
- P1dB :
- 20dBm
- Test Frequency :
- 18GHz ~ 26.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V