AMF-3D-02002650-80-19P
- Артикул производителя:
- AMF-3D-02002650-80-19P
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Current - Supply :
- 750mA
- Frequency :
- 2GHz ~ 26.5GHz
- Gain :
- 20dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 8dB
- P1dB :
- 19dBm
- RF Type :
- General Purpose
- Test Frequency :
- 2GHz ~ 26.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V