AMF-3D-00100800-40-23P
- Артикул производителя:
- AMF-3D-00100800-40-23P
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Current - Supply :
- 440mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 8GHz
- Gain :
- 28dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 23dBm
- RF Type :
- General Purpose
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 8GHz
- Voltage - Supply :
- 15V