AMF-3F-00700170-25-26P
- Артикул производителя:
- AMF-3F-00700170-25-26P
- Производитель/Бренд:
- L3 Narda-MITEQ
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Производитель :
- L3 Narda-MITEQ
- Категория товара :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 380mA
- Frequency :
- 700MHz ~ 1.7GHz
- Gain :
- 30dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2.5dB
- P1dB :
- 26dBm
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 700MHz ~ 1.7GHz
- Voltage - Supply :
- 15V