AMF-2D-00100600-50-23P
- Артикул производителя:
- AMF-2D-00100600-50-23P
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Current - Supply :
- 340mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 6GHz
- Gain :
- 18dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 5dB
- P1dB :
- 23dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 6GHz
- Voltage - Supply :
- 15V