AMF-4D-00100200-40-27P
- Артикул производителя:
- AMF-4D-00100200-40-27P
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Current - Supply :
- 750mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Gain :
- 40dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 27dBm
- RF Type :
- General Purpose
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V