AMF-3F-27503100-60-15P
- Артикул производителя:
- AMF-3F-27503100-60-15P
- Краткое описание:
- AMPLIFIER - MEDIUM POWER
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 27.5GHz ~ 31GHz
- Gain :
- 15dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 6dB
- P1dB :
- 15dBm
- Test Frequency :
- 27.5GHz ~ 31GHz
- Voltage - Supply :
- 15V