LNA-20-00100400-30-20P
- Артикул производителя:
- LNA-20-00100400-30-20P
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 4GHz
- Noise Figure :
- 3dB
- P1dB :
- 20dBm
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 4GHz
- Voltage - Supply :
- 15V