JSWK4-32203300-36-0P
- Артикул производителя:
- JSWK4-32203300-36-0P
- Производитель/Бренд:
- L3 Narda-MITEQ
- Краткое описание:
- AMPLIFIER
- Производитель :
- L3 Narda-MITEQ
- Категория товара :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 32.2GHz ~ 33GHz
- Gain :
- 20dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 3.6dB
- P1dB :
- 5dBm
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 32.2GHz ~ 33GHz
- Voltage - Supply :
- 15V