LNA-20-02000600-15-15P
- Артикул производителя:
- LNA-20-02000600-15-15P
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 2GHz ~ 6GHz
- Noise Figure :
- 1.5dB
- P1dB :
- 15dBm
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Test Frequency :
- 2GHz ~ 6GHz
- Voltage - Supply :
- 15V