LNA-20-04000800-12-15P
- Артикул производителя:
- LNA-20-04000800-12-15P
- Current - Supply :
- 225mA
- Frequency :
- 4GHz ~ 8GHz
- Gain :
- 20dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.2dB
- P1dB :
- 15dBm
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Test Frequency :
- 4GHz ~ 8GHz
- Voltage - Supply :
- 15V