LNA-30-12002600-50-25P
- Артикул производителя:
- LNA-30-12002600-50-25P
- Производитель/Бренд:
- L3 Narda-MITEQ
- Краткое описание:
- AMPLIFIER
- Производитель :
- L3 Narda-MITEQ
- Категория товара :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 600mA
- Frequency :
- 12GHz ~ 26GHz
- Gain :
- 30dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 5dB
- P1dB :
- 25dBm
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- VSAT
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 12GHz ~ 26GHz
- Voltage - Supply :
- 15V