LNA-40-00100400-13-10P
- Артикул производителя:
- LNA-40-00100400-13-10P
- Производитель/Бренд:
- L3 Narda-MITEQ
- Краткое описание:
- LNA .1-4 GHZ
- Производитель :
- L3 Narda-MITEQ
- Категория товара :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 4GHz
- Gain :
- 40dB
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Noise Figure :
- 1.3dB
- P1dB :
- 10dBm
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- VSAT
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 4GHz
- Voltage - Supply :
- 15V