MMA016AA
- Артикул производителя:
- MMA016AA
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- IC RF AMP 0HZ-16GHZ
- Производитель :
- Microchip Technology
- Категория товара :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 115mA
- Frequency :
- 0Hz ~ 16GHz
- Gain :
- 15dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- P1dB :
- 19dBm
- Package / Case :
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- RF Type :
- Supplier Device Package :
- Test Frequency :
- 16GHz
- Voltage - Supply :
- 4V