NW-PA-12B01A-10
- Артикул производителя:
- NW-PA-12B01A-10
- Производитель/Бренд:
- NuWaves RF Solutions
- Краткое описание:
- 2200-2395MHZ, 10W (MIN)
- Производитель :
- NuWaves RF Solutions
- Категория товара :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 1.5A
- Frequency :
- 2.2GHz ~ 2.395GHz
- Gain :
- 48.5dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- P1dB :
- 35dBm
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Test Frequency :
- Voltage - Supply :
- 11V ~ 30V