P1AT-29MF-40G2W-20
- Артикул производителя:
- P1AT-29MF-40G2W-20
- Производитель/Бренд:
- P1dB Inc
- Краткое описание:
- RF ATTENUATOR 20DB SMA MODULE
- Производитель :
- P1dB Inc
- Категория товара :
- Attenuators
- Attenuation Value :
- 20dB
- Frequency Range :
- 0 kHz ~ 40 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms
- Package / Case :
- SMA In-Line Module
- Power (Watts) :
- 2W