Y607180K0000S0L
- Артикул производителя:
- Y607180K0000S0L
- Краткое описание:
- RES 80K OHM 1/5W 0.001% RADIAL
- Height - Seated (Max) :
- 0.450" (11.43mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.2W, 1/5W
- Resistance :
- 80 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.001%