Y607141K9400Q9L
- Артикул производителя:
- Y607141K9400Q9L
- Краткое описание:
- RES 41.94K OHM 0.02% 0.3W RADIAL
- Height - Seated (Max) :
- 0.506" (12.85mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.3W
- Resistance :
- 41.94 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.02%