Y6072100K000T9L
- Артикул производителя:
- Y6072100K000T9L
- Краткое описание:
- RES 100K OHM 1/5W .01% RADIAL
- Height - Seated (Max) :
- 0.395" (10.03mm)
- Power (Watts) :
- 0.2W, 1/5W
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.01%