Y0007106R000V9L
- Артикул производителя:
- Y0007106R000V9L
- Краткое описание:
- RES 106 OHM 0.005% 0.6W RADIAL
- Height - Seated (Max) :
- 0.336" (8.53mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.6W
- Resistance :
- 106 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.005%