Y1073604R000Q0L
- Артикул производителя:
- Y1073604R000Q0L
- Краткое описание:
- RES 604 OHM 1/4W 0.02% RADIAL
- Height - Seated (Max) :
- 0.260" (6.60mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 604 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±0.2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.02%